Giriş Yap Kayıt Ol Foreign Runner Registration

Parkur

Yarış parkuru adanın yapısı gereği iniş ve çıkışlar bulundurmaktadır. Tüm parkur boyunca gerekli olan yerlerde yönlendirme hakemleri, şeritler ve yerlerde işaretler bulunmaktadır.
Kendi parkurunuzla ilgili işaretleri takip ederek yarışı tamamlayabilirsiniz. Tüm parkurlar asfalt zeminden oluşmaktadır, yol koşularına uygun ayakkabı tercih edilmesi tavsiye edilir.

Parkurun net uzunluğu 5.0 km’dir. İniş ve çıkışların bulunduğu bu rotanın tamamı asfalt bir yoldan oluşmaktadır. Yol yarışlarında kullandığınız spor ayakkabılar tercih edilmesi tavsiye edilir, trail ayakkabı kullanılması önerilmez.

Azami süre 75 dakikadır.

Yükseklik Grafiği

Parkurun net uzunluğu 10.0 km’dir. Bölgenin coğrafi yapısı nedeniyle iniş ve çıkışlar bulunsa da hızın ön planda olduğu bir yarış koşulacaktır. Parkurun tamamı asfalt yollardan oluşmaktadır. Yol yarışlarında kullandığınız spor ayakkabılar tercih edilmesi tavsiye edilir, trail ayakkabı kullanılması önerilmez.

Azami süre 120 dakikadır.

Yükseklik Grafiği

Parkurun net uzunluğu 21,0975 m dir. Bu parkur iki kez koşulması ile tamamlanacaktır. Parkurda yarışacak sporculara enerjilerini yarışmanın tamamına yayması tavsiye edilir. Yarışma startı ilk olarak İki Ada Turu sporcuları ile başlayacak olup ikinci tur dönüşünde diğer sporcularla çakışma olmaması için start taginin sol tarafında kaçış koridoru olacaktır.

Azami süre 180 dakikadır.

Yükseklik Grafiği